Jump to content
Sign in to follow this  
DovydasMartnikus

Kokį televizijos internetu tiekėją rekomenduotumėt?

Recommended Posts

DovydasMartnikus   
DovydasMartnikus

Sveiki,

noriu išsirinkti televizijos internetu tiekėją. Gyvenu Vilniuje. Pagrinde naudosiu Lietuvoje. Labai pamėgau lrt mediateką, jog galiu bet kada pasižiūrėt kas man patinka, bet kanalai ten tik keli. Gal ką pasiūlytumėt arba gal rekomenduotumėt į kažką atsižvelgt renkantis? 

Ačiū!

:)

Marijonas   
Marijonas
On 7/20/2017 at 11:08, DovydasMartnikus said:

Sveiki,

noriu išsirinkti televizijos internetu tiekėją. Gyvenu Vilniuje. Pagrinde naudosiu Lietuvoje. Labai pamėgau lrt mediateką, jog galiu bet kada pasižiūrėt kas man patinka, bet kanalai ten tik keli. Gal ką pasiūlytumėt arba gal rekomenduotumėt į kažką atsižvelgt renkantis? 

Ačiū!

:)

Labas, Dovydai,
Televizijos internetu tiekėjų yra išties nemažai. Geriausia turbūt pasigalvoti, kokius kanalus nori žiūrėti, ko tau reikia, kiek gali tam skirti pinigų ir panašiai. Aš asmeniškai naudoju Telia internetine tv, čia daugiau info jei įdomu https://www.telia.lt/privatiems/televizija/internetu . Tai man problemų nėra. Žinau, kad kiti dar bando naudoti nemokamus variantus, bet man asmeniškai kiek tikrinau nepatiko nemokamų variantų funkcionalumas ir kokybė ne ta. Bet įvairovė rinktis išties nemaža. Man asmeniškai buvo svarbu kokybė, patogumas, paprastumas naudotis ir panašiai. Kiek žinau yra įvairių palyginimų internete, tai siūlau pagoogle'int ;)
Tikiuosi greit išsirinksi.
Sėkmės!

Rašykite į valias. Registracija užtrunka tik kelias sekundes.

Rašyti gali tik registruoti nariai.

Sukurti paskyrą

Sukurkite sau naują paskyrą. Tai labai lengva!

Spaudžiam ir sukuriam :)

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Malonu, kad grįžtate :)

Prisijungti čia ir dabar

Sign in to follow this  

• Mūsų statistika

• Viso temų
      139
    • Viso įrašų
      895