Jump to content
Sekti šią temą  
DovydasMartnikus

Kokį televizijos internetu tiekėją rekomenduotumėt?

Recommended Posts

DovydasMartnikus

Sveiki,

noriu išsirinkti televizijos internetu tiekėją. Gyvenu Vilniuje. Pagrinde naudosiu Lietuvoje. Labai pamėgau lrt mediateką, jog galiu bet kada pasižiūrėt kas man patinka, bet kanalai ten tik keli. Gal ką pasiūlytumėt arba gal rekomenduotumėt į kažką atsižvelgt renkantis? 

Ačiū!

🙂

Marijonas
On 7/20/2017 at 11:08, DovydasMartnikus said:

Sveiki,

noriu išsirinkti televizijos internetu tiekėją. Gyvenu Vilniuje. Pagrinde naudosiu Lietuvoje. Labai pamėgau lrt mediateką, jog galiu bet kada pasižiūrėt kas man patinka, bet kanalai ten tik keli. Gal ką pasiūlytumėt arba gal rekomenduotumėt į kažką atsižvelgt renkantis? 

Ačiū!

:)

Labas, Dovydai,
Televizijos internetu tiekėjų yra išties nemažai. Geriausia turbūt pasigalvoti, kokius kanalus nori žiūrėti, ko tau reikia, kiek gali tam skirti pinigų ir panašiai. Aš asmeniškai naudoju Telia internetine tv, čia daugiau info jei įdomu https://www.telia.lt/privatiems/televizija/internetu . Tai man problemų nėra. Žinau, kad kiti dar bando naudoti nemokamus variantus, bet man asmeniškai kiek tikrinau nepatiko nemokamų variantų funkcionalumas ir kokybė ne ta. Bet įvairovė rinktis išties nemaža. Man asmeniškai buvo svarbu kokybė, patogumas, paprastumas naudotis ir panašiai. Kiek žinau yra įvairių palyginimų internete, tai siūlau pagoogle'int ;)
Tikiuosi greit išsirinksi.
Sėkmės!

Guest
Rašykite kaip svečias. Registruotiems nariams rodoma daugiau funkcijų.
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sekti šią temą  

• Kas naujesnio?

• Mūsų statistika

• Viso temų
      180
    • Viso įrašų
      995