Jump to content
Sekti šią temą  
@@@

Gyvunas i lektuva ?

Recommended Posts

@@@

Ar galima i lektuva imti maza 4men suniuka, narvelyje ? Suns pasas cipas skiepai yra. Niekada nesidomejau, o cia dabar yra prasymas atvezti i UK suniuka. Ar tai i lektuva imti isvis galima ? nes negi i bagaza ji priduoti ? 🙂 

Bro

Ar galima i lektuva imti maza 4men suniuka, narvelyje ?

Į šitą klausimą tiksliausią atsakymą surastum avialinijų puslapyje, su kuriomis planuoji skristi.

Svečias

Ar kas nors yra matęs gyvūną lėktuve? Aš, nors ir nemažai skraidau, niekada. Bet čia tik šiaip ir ne į temą.

Saulius

Ar kas nors yra matęs gyvūną lėktuve? Aš, nors ir nemažai skraidau, niekada. Bet čia tik šiaip ir ne į temą.

Kolegė vežė kažkur prieį keletą metų. Sakė dėžė ir bla bla bla ten visokių reikalų yra, bet salone.

Bro

Skraidau daznai, nekarta teko su kokiu gyvuliu salia sedeti. Rynair, Wizair ir pan - šuns negalima jokiu budu. Kiti - nuo situacijos.

Svečias

Tai tu nebūtinai ir pamatysi. Visokius katinus ir mažus šuniukus savininkai laiko specialiose rankinėse ant kelių. Kai lėktuvas kyla ar
leidžiasi, lygtais liepia padėt juos padėt ant grindų. Jei gyvūnas ramus ar tiesiog šoke, tai jis visą skrydį ne garso neišleidžia, ne taip,  kaip maži vaikai, tai net už poros eilių žmonės gali nieko neįtarti, jog greta skrenda ir katinas 🙂

Žmona katiną skraidino su Brussels Airlines. Jei teisingai pamenu, kainavo katinui šis malonumas apie 50 eur.. Bet jis jo neįvertino, visą kelią tupėjo rankinėje tylus ir susikrimtęs, net ašaros riedėjo nabagui.

Guest
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sekti šią temą  

• Create New...