Jump to content
Sekti šią temą  
Sail

Lango reguliavimas

Recommended Posts

Sail

Yra langas, kurio viena puse neprisispaudzia iki galo, nors ekscentrikas uzetas jau ant maksimumo.

Kokie butu patarimai tvarkant langa tokioj situacijoj?

Dekui zinantiems ir pasidalinantiems

Gal yra prie remo sukamos spynos furnituros storesnes?

Avarinis atvejis issidrozti paciam is gelezies, bet toks jau vargo sprendimas + jeblios daug + rudys.

Kestas

klausimas kiek susikraipo remas.Jei su ekscentrikais nesugaudai, tai ziurek kas privercia a langa tiek susikreipti. Pats remas ar langas kreivinasi? Gal tiesiog guma nevienodai sugula kampuose.

Sail

klausimas kiek susikraipo remas.Jei su ekscentrikais nesugaudai, tai ziurek kas privercia a langa tiek susikreipti. Pats remas ar langas kreivinasi? Gal tiesiog guma nevienodai sugula kampuose.

Varcia 1.8 metro, tai bbz del ko neprisispaudzia. Truputi spusteli lango varcios sona, ir viskas prisispaudzia, t.y. truksta nedaug bet truksta.

Herkus

Varcia 1.8 metro, tai bbz del ko neprisispaudzia.

Panasiai ir pas mane, vitrinines durys, per mazai pritempeju. Buvau iskvietes meistra, neturejo ka reguliuot, pritempia gerai, per auksti siektiek issilenkia remas

Sail

Panasiai ir pas mane, vitrinines durys, per mazai pritempeju. Buvau iskvietes meistra, neturejo ka reguliuot, pritempia gerai, per auksti siektiek issilenkia remas

Tarpas lieka ten, kur yra pritempejas, tai kyla mintys, kad jis nepritempia tiek, kiek reikia. Negi nera truputu storesniu detaliu, sukamu prie remo? Uztektu keliu milimetru.

fenix

Tarpas lieka ten, kur yra pritempejas, tai kyla mintys, kad jis nepritempia tiek, kiek reikia. Negi nera truputu storesniu detaliu, sukamu prie remo? Uztektu keliu milimetru.

viens prie vieno turiu ir as sita problema! langas tik nedidelis, neprisispaudzia 3 is 4 krastiniu 😞

Sail

Yra langas, kurio viena puse neprisispaudzia iki galo, nors ekscentrikas uzetas jau ant maksimumo.

Kokie butu patarimai tvarkant langa tokioj situacijoj?

Dekui zinantiems ir pasidalinantiems

Gal yra prie remo sukamos spynos furnituros storesnes?

Avarinis atvejis issidrozti paciam is gelezies, bet toks jau vargo sprendimas + jeblios daug + rudys.

Su langistais kalbejau, dideliam lange gali buti varcios statinis pasisilinkes link stiklo, ir silpnai kabinti remo detale. pasiule stumteleti link spynos, gal pades. Zodziu bandysim.

Guest
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sekti šią temą  

• Create New...