Jump to content
Sekti šią temą  
newsgroups

Denon AVRX1200WBKE2 resyveris

Recommended Posts

newsgroups

O kaip su jo garantija? Gedimo atveju teks siust atgal? Ar LT kas  nors j? remontus pagal garantija?
Ir šiaip, kokie atsiliepimai apie ji?

newsgroups

Kai perki amazonu, tai ir garantijos realizavimo procesą leidi amazone, o ten jau tau arba sugeneruos etiketės nemokamam siuntimui paštu ir pinigų grąžinimui ar kažkur nukreips taisymui. Visos imperatyvios ES teisės normos prekybai internetu galioja ir amazonui. Kiek buvau susidūręs amazone su garantiniais, niekad nebuvo problemų.

> Ir ?iaip, kokie atsiliepimai apie ji?

Visumoje Denon njusuose vertinamas gerai, o konkrečiai šito modelio aš neturiu, tai nepakomentuosiu. Naudoju senesnį Denon resyverį, tai patenkintas.

newsgroups

Aisku. Paklausiau, nes radau, kad hifipasaulis nepriima garantiniam remontui ne pas juos pirktu daiktu. Bet ilgesne garantija iš Amazon pirkti turbut neverta?

newsgroups

Įdomi pozicija. Anskčiau tai tikrai priimdavo. Tokiu atveju nelaikau kad išvis įmonė atstovauja prekės ženklą, o jeigu tai bendra gamintojo pozicija - išbraukiu šį gamintoją iš galimo pirkinių sąrašo. Kai kurie gamintojai apskritai suteikia pvz remonto ar serviso paslaugą tik PIRMAM savininkui, kas čia per nesamonė galvoju, bėgt nu tokių kuo toliau:)

newsgroups

Čia tau jau VIRŠŪNĖ :) Tegul gamina tada jie prezervatyvus, tai garantija tikrai labai atitiks prekės pobūdį.

newsgroups

Aš niekad neperku. 2 metai vis tiek yra, o daugiau retai ir reikia.
Suges vėliau, nusipirksi naują daiktą. Na o bet tačiau, aš šiuo klausimu tau ne patarėjas, geriau pats pagalvok kaip tau geriau.

newsgroups

Uzteks ir 2 metu. Liktu daugiau pinigu garsiakalbiams. Kokio muito  ar PVM nepriklijuos pakeliui? Sorry, gal ir durnas klausimas, bet  uz tokia kaina daiktu dar nesisiunciau... :-) Kaip ir is ES  ateitu siuntinys, tai neturetu ju buti...

newsgroups

ES viduje muitų nėra, todėl jei perki iš europietiškų Amazon puslapių,muitų jokių nebus.

newsgroups

Mano tokia grynai mėgėjiška nuomonė:

X1200W pats optimaliausias modelis ir turbūt būtų tinkantis 99% vartotojų. Kitas žingsnis X2200W tik tuo atveju, jei reikės daugiau nei 5 HDMI IN'ų (nelaikau analoginių įėjimo kaip privalumo, nes vargiai ar naujoji karta turi, ką prie šių įėjimų jungti).

Tad griebkite tą X1200W, kol dar akcija tęsiasi (jei tęsiasi).

newsgroups

Atvirkščiai mano nuomone ;). Pradinis lygis, nuo kurio žemiau nesileisčiau yra X2xxx serija. Per daug apkarpytas tas 1200 :(.

newsgroups

O kas ten tokio apkarpyto? :D:P

2200 turi:
- Daugiau galios (80W vs 95W; kam aktualu)
- Daugiau HDMI įėjimų (bet didžioji dauguma max 4 naudos)
- Daugiau analoginių įėjimų (o ar turi žmonės, ką prie jų jungti?)
- Pagerintas upscaling'as (o kam to reikia? turinys, grotuvai, TV - 1080p.
Upscalinti kažką iš kažko - labai specifinis poreikis)
- Multiroom (vis tiek 99.99% naudoja tik viename kambaryje)

Ir viskas.

Nebent po dangčiu yra kažkas tokio geresnio pas 2200. Kaip antai palyginai rašo apie x2200w:
"Selected audio parts for best audio performance"

Bet grynai savybes lyginant - 2200 turi ne daugiau unikalių ar geresnių savybių, bet tiesiog daugiau savybių (vatų, jungčių), kurios yra ir 1200 modelyje.

newsgroups

man atrodo as papuolu i ta viena procenta. man geriau 0 hdmi jungciu bet kad garsas geras butu:))))

newsgroups

del vaizdo apdorojimo /komunikavimo, spotify, ir visu smagiu siuolaikiniu dalykeliu - papulciau. beda kaip istraukt padoru garsa is to resyverio...

newsgroups

paklausau is plansetinio per ausines. ne premium. nu ir kazkiek potencialo, kodel taip niuriai atsiliepi?

Guest
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sekti šią temą  

• Create New...