Jump to content

Distancinis Panasonic'ui

newsgroups

Recommended Posts

Panašu, kad vaikas į šiukšliadėžę išmetė  teliko distancinį... Tad reikia naujo distancinio.

Kur nusipirkti originalų Panasonic distancinį, gal net su pašvietimu eitų gauti? Lemonoj, kiek suprantu, tai visokia kiniška dešovkė.

Harmony žinau, tik kažkaip prieš metus nelabai radau man tinkančių, visi tie su ekranais ir touch controlsais manęs neveža...

Dabar vat žiūriu, kad elementarus Harmony 350 visai sueitų, bet tai nelabai kas jais išvis Lietuvoje beprekiauja...

Na, yra ten šiokių tokių niuansų su tais Harmony, aš irgi daug keletą metų vieną naudojau, kol ant jo neužlipau netyčia :)

Tiesiog pas mane tų universalių distancinių poreikis smarkiai sumažėjo, kai visa aparatūra patapo per HDMI CEC susišnekanti. Tai dabar ir be universalaus distancinio įjungiu teliką, ir AVR įsijungia, teliko pulto garsas AVR garsą reguliuoja. SAT imtuvą įjungiu - tas ir telike, ir AVR perjungia reikiamą įėjimą, AVR garsą irgi sugeba pareguliuoti. Kai išjungiu teliką, tai išsijungia tiek SAT, tiek AVR.

Tai net nežinau ar verta man čia 80 EUR mokėti už daiktą, kurio iš esmės ir nereikia...

2 minutes ago, robotas said:

Pasiskaičiau - gaidys ten tas remote. Activities nebeliko, viskas tupai per atskirų devices valdymą. Ir dar mygtukai be pašvietimo.

o kam tas pasvietimas? telikas sviecia, populiariausius mygtukus mintinai zinau, o ir siaip, ziuret tamsoje labai nesveika akims.

1 hour ago, robotas said:

Panašu, kad vaikas į šiukšliadėžę išmetė  teliko distancinį... Tad reikia naujo distancinio.

Kur nusipirkti originalų Panasonic distancinį, gal net su pašvietimu eitų gauti? Lemonoj, kiek suprantu, tai visokia kiniška dešovkė. Ebay, Amazon?

Kam visokie ebay ir amazon, kai po nosimi yra Trajektorija ir Mikrodelta?

Guest
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...