Jump to content
Sekti šią temą  
Ernestas

renkuosi televizoriu

Recommended Posts

Ernestas

sveiki ir as renkuosi nauja televizoriu. kaip ir nuziurejau Samsung QE55Q60R QLED 55"bet pasikonsultavus parekomendavo q70r skirtumas pilnas led pasvietimas ir papildomas garsiakalbis procas naujesnis ir t.t. bet abu 100Hz  (aktualu del konsoles). arba sony dar kazkoki rekomedavo. bet jau nepamenu ir jis jau brangesnis. tai klausimas ta +200e verta del pilno LED pasvietimo ar dar kazka galit rekomenduoti?

Labas

Iš paminėtų tikrai imčiau q70, o ne q60, nes FALD (tavo "pilnas  LED") tikrai geriau už Edge-LED. Nors ir q70 ne stebuklas -  pašvietimo zonų tik 50 (10x5), nėra atspindžių filtro, kurį turi aukštesni modeliai.

https://www.avforums.com/reviews/samsung-q60r-qe55q60r-qled-tv-rev

Kadangi tavo minėti Samsung modeliai LT kainuo ~615 ir ~839 Eur,  tai vietoj jų nedvejodamas imčiau Sony 55XF9005 (2018 metų modelis), kuris kainuoja tuos pačius 840, bet gauni 9 klasės  teliką. 

Sony vaizdo apdorojimo procas tikrai geresnis.
http://www.audiokomponentai.lt/products/namu-aparatura/sony-213/led-tv-sony-kd-55xf9005-3960

https://www.avforums.com/reviews/sony-kd-55xf9005-x900f-review.14564

Aš aš

sveiki ir as renkuosi nauja televizoriu. kaip ir nuziurejau Samsung QE55Q60R QLED 55"bet pasikonsultavus parekomendavo q70r skirtumas pilnas led pasvietimas ir papildomas garsiakalbis procas naujesnis ir t.t. bet abu 100Hz  (aktualu del konsoles). arba sony dar kazkoki rekomedavo. bet jau nepamenu ir jis jau brangesnis. tai klausimas ta +200e verta del pilno LED pasvietimo ar dar kazka galit rekomenduoti?

Pilnas LED cool, lyginant su edge, bet daug geriau, kai jo išvis nėra, bet ten jau kita technologija ir samsungas to nedaro 🙂 

Aš aš

Buvau praktiskai prie tokio pat pasirinkimo...
Samsungas Q70R rodo tikrai graziai, bet paziurejes, turejau galimybe ji grazinti ir taip padariau. Pasirinkau Sony 55X9505G, nes man jo rodomas vaizdas pasirode priimtinesnis. Dar papildomas pliusas buvo Android. Sony 55X9005F turi praktiskai tokius pat ivertinimus del vaizdo, tad irgi turetu but labai geras pasirinkimas. Visi trys yra labai neblogi ir panasiai vertinami. Pasirinkimas - labiau subjektyvus reikalas. Zemiau keletas linku.

x950g-design-medium.jpg
WWW.RTINGS.COM

The Sony X950G is an impressive 4k TV with great picture quality. It can display deep blacks in a dark room thanks to the high native contrast ratio and full arr...

x900f-design-medium.jpg
WWW.RTINGS.COM

The Sony X900F is a great 4k TV with impressive picture quality, especially in a dark room due to the high native contrast ratio and full array local dimming sup...

q70r-design-medium.jpg
WWW.RTINGS.COM

The Samsung Q70R is an impressive 4k TV from the brand's 2019 QLED lineup. It's a TV with a VA panel that boasts outstanding contrast ratio, excellent black unif...

Guest
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sekti šią temą  

• Create New...