Jump to content
Sekti šią temą  
Admin

Youtube - kaip įrašyti ar atsisiųsti muziką, video, mp3

Recommended Posts

Admin

Kaip įrašyti, nusikopijuoti, parsisiųsti praktiškai bet ką iš Youtube - filmuką, vaizdelį, video muzikinį klipą ar tiesiog garsą, pvz. dainą mp3 formatu. Arba "Turite patinkančią dainą ir norite ją atsisiųsti?" 

Pabandysiu apibendrinti viename įraše būdus, kuriais galite atsiųsti/įrašyti vaizdus ar muziką mp3 formatu uš Youtube. (Bus pildoma reguliariai)

Easy YouTube Video Downloader - nemokamas priedas Mozzila Firefox naršyklei. Atsisiunčiate ir įsidiegiate į Firefox naršyklę. Veikia labai paprastai - ties Youtube filmu ar pvz. muzikiniu klipu atsiranda mygtukas Download. Spaudžiate jį ir pasirenkate formatą, kuriuo norite atsisiųsti. Vyks konvertacija ir po kelių minučių jau galėsite siųstis. Pastaba - norint parsisiųsti laikmeną įvairesniais formatais ar aukštesne kokybe, reikia įsidiegti tą patį priedą su papildomai rodoma reklama.

VideoGetting.com - Online paslauga, nieko nereikia diegti į kompiuterį. Nukopijuojate į laukelį jūsų vaizdo klipo adresą iš Youtube. Pasirenkate formatą, kuriuo pageidaujate įsirašyti ir spaudžiate Download. Atsidariusiame puslapyje teks truputį palaukti ir pažiūrėti reklamas, kol vyksta konvertavimas. Po kelių ar keliolikos minučių atsiras nuoroda, kurią paspaudę atsisiųsite failą. Patogu, nes atsisiųsti galite šiais formatais: Windows WMV, MP3, iPod/iPhone/PSP/iTouch/iMovie MP4, Mac Quicktime Movie MOV, Mobile Video 3GP, Windows AVI arba MPG, MPEG.

SaveTube.com - Online paslauga, nieko nereikia diegti į kompiuterį. Įkopijuojate jūsų Youtube vaizdo klipo adresą ir pasirenkate mygtuką VID (konvertuos į pasirinktą video formatą) arba MP3 (konvertuos į pasirinktą MP3 kokybę). Paspaudus mygtuką (VID arba MP3), atsiras nuoroda, kuri leis išsaugoti failą. Puslapis truputį komplikuotas ir užminuotas reklama.

Orbit Downloader - programa, kurią reikia įdiegti. Turi daug funkcijų, gali išsaugoti į jums reikalingo tipo failą iš pačių įvairiausių formatų, ne vien Youtube: Myspace, Imeem, Pandora, Rapidshare ir kt. Patogu, nes tinklapis (kuriame aprašyta programa) yra išverstas į lietuvių kalbą.

FetchVideo.com - patogi online paslauga. Įvedate pageidaujame youtube filmuko adresą, paspaudžiate Download by URL ir gaunate jau paruoštas nuorodas į jau konvertuotus failus. Pasirenkate jums reikalinga video arba mp3 formatą ir išsisaugote į kompiuterį. Pastaba - MP3 siuntimui puslapis reikalauja įdiegti papildomą programėlę siuntiniams. Tad geriau naudoti FetchVideo tik tais atvejais, jeigu reikia atsisiųsti Youtube video failą.

http://www.youtube-mp3.org/ - labai paprastas ir neapkrautas puslapis MP3 siuntimams. Tereikia jums patikusio Youtube vaizdelio nuorodą įrašyti į laukelį. O tada paspaudžiate Convert Video ir Download.

===

Jei žinote daugiau panašių puslapių - kviečiame pasidalinti.
Tarp kitko, bet koks siuntimas ar konvertacija pažeidžia Youtube naudojimo sąlygas. 🙂 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Atsakyti čia ir dabar..

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sekti šią temą  

×
×
  • Create New...